undefined
Zavolejte nám: +420 595 176 920

Hliníková okna a dveře
ALWIN START s.r.o., Šenov, okr. Ostrava-město

Posuvné * vchodové * prosklené vchody * francouzská okna

ALWIN START s.r.o. z okolí Ostravy se od roku 1997 zabývá výrobou a montáží výplní stavebních otvorů, vyrobených z hliníkových profilů. Vyrábíme hliníková okna, hliníkové dveře - posuvné, vchodové, interiérové, prosklené vchody, francouzská okna, výklady, fasádní stěny, ale také zimní zahrady.

Díky široké nabídce hliníkových profilů jsme schopni dodat jakékoliv řešení oken, vstupních dveří a portálů, prosklených vchodů či skleněných příček na míru dle požadavků klienta s různými tepelnými a akustickými vlastnostmi. Vyrábíme vchodové i interiérové varianty prosklení budov, atrií či kanceláří.

¨

Profily pro výrobu hliníkových oken a dveří na míru

Skleněná fasáda Hliníkové okna

Systém MB-45

Systém slouží k provedení vnější stavební zástavby bez požadavků na tepelnou izolaci – různé typy příček, okna, dveře posuvné, lítací, automatické, příčky proti větru, vitríny, pokladní boxy, výkladní skříně atd.

Je současně základem pro speciální řešení dělicích stěn a protikouřových dveří (MB-45D) a dveří "drážkových" MB-45S. Univerzálnost a atraktivitu tohoto systému zvyšuje velký výběr dveřního těsnění, okenních lišt, tvarů a výšek prahů.

Hliníkové dveře

Systém MB-60

Moderní hliníkový systém sloužící k provádění vnějších staveb s požadavky tepelné a akustické izolace např. pro různé typy oken, dveří, větrolamů či vitríny plošných konstrukcí.

Charakteristickou vlastností tohoto systému je jeho úzké spojení s dveřními a okenními systémy MB-45 a MB-70. Tyto konstrukční předpoklady dovolily získat a použít mnoho kompatibilních prvků těchto systémů.

V systému MB-60 je možno vyrábět dveře a okna odolná proti vloupání, různé verze oken: okno s tzv. ukrytým křídlem MB-60US, otočné okno MB-60 Pivot a verzi MB-60 Industrial neboli okno se vzhledem podobným oceli, které se užívá při modernizaci památkových objektů.

Výroba oken Hliníkové fasády

Systém MB-70

Okenní a dveřní systém se zvýšenou tepelnou izolací. Řešení je na základě profilů MB-60, jeho profily jsou tříkomorové a splňují normy dle DIN 4108 tepelné požadavky skupiny RMG1 v případě oken a skupiny RMG2.1 v případě dveří.

Systém MB-70 nabízí řešení těsnění s tzv. dvou komponentní stavbou. V systému MB-70 je možno vyrábět dveře a okna odolná proti vloupání, různé verze oken: okno s tzv. ukrytým křídlem MB-70US a verzi MB-70 Industrial neboli okno se vzhledem podobným oceli, které se užívá při modernizaci památkových objektů.

Dodáváme hliníková okna a dveře v klasických i atypických tvarech s možností vytvoření hliníkové prosklené fasády. >>>